LAPA: Turpmāk konsultēs Aleksejs Rosļikovs

Lieta par Iekšlietu ministrijas esošās struktūras neapmaksātajām virsstundām uzņem apgriezienus. 27.07.2016. gadā Iekšlietu ministrija sasauca steidzīgu sapulci, kuras gaitā mēģinājusi vienoties ar arodbiedrībām par kompensāciju izmaksām darbiniekiem.

Saraksts ar struktūrām ir milzīgs:

  • Valsts policija
  • Ieslodzījumu vietu pārvalde
  • Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Provizoriski cipari, kas būtu vajadzīgi kompensācijām, ir 22 167 150 EUR, kurus, kā vienmēr, valstī nav. Savukārt Latvijas Apvienotā Policistu Arodbiedrība ir nolēmusi iet vēl tālāk un aicināja Alekseju Rosļikovu uzņemt arodbiedrības konsultanta un koordinatora pienākumus konkrētajā lietā.

“Mēs nolēmām piesaistīt profesionālu menedžmentu ar pieredzi cilvēktiesību aizsardzības jomā. Arodbiedrības turpmākajām darbībām ir jābūt labi strukturētām un ar pārliecinošu rezultātu. Aleksejam Rosļikovam ir visas nepieciešamās zināšanas un pieredze, lai palīdzētu Policijas arodbiedrībai panākt cilvēkiem vajadzīgo un taisnīgo rezultātu”

pauda LAPA prezidents A.Sūna.